Naša dva varovanca Marko in Janez sta se odločila in v vrtec povabila svojega očka, ki igra harmoniko. Seveda sta svoji harmoniki v vrtec prinesla tudi onadva, saj že oba pridno vadita in igrata na harmoniko. Skupaj so nam zaigrali nekaj pesmic, zraven smo tudi zapeli in zaigrali na male instrumente.

Ker pa njune sestrice tudi igrajo instrumente in hodijo v glasbeno šolo, pa so nam v Dvorani v parku pripravile še poseben nastop. Najprej smo spoznali njihove instrumente: prečno flavto, klavir in citre. Potem pa nam je vsaka zaigrala skladbo s svojim instrumentom, nazadnje pa so zaigrale še skupaj. Nekaj pesmic je bilo otroških, tako da smo lahko zraven tudi pripevali.

Tako so nam kar dva dni pripravili čudovito presenečenje. Najlepša hvala celi družini, še posebej pa mamici za organizacijo dogodka.

Jožica in Andreja