SEPTEMBER – C12

SEPTEMBER V C12

Začelo se je novo šolsko leto in za nami je že nekaj časa, odkar smo se spoznali. Na začetku septembra sem se pridružila skupini radovednih, igrivih otrok in vzgojiteljici Špeli. Prav gotovo je bilo to nekaj novega za vse nas. V vrtcu nam je vsak dan lepše, manj jutranjih solzic priteče in vse bolj se spoznavamo. Zjutraj se pozdravimo, si kaj lepega povemo, se »pocartamo«, zapojemo, kaj preberemo, se malo razgibamo ter tako začnemo naš vsakdan.

Dogovorili smo se, kako bomo letos v skupini praznovali rojstni dan. Ideje otrok smo začeli že uspešno realizirati in si tako že pripravili vse, kar bomo potrebovali ob praznovanju. Pripravili smo si načrt, se skupaj dogovorili in veselo začeli z uresničevanjem naše zamisli. Posebno se zahvaljujemo Filipovem očetu, ki nam je pomagal in pripravil »leseno« torto, katero smo skupaj okrasili.

Tako smo že praznovali Anžetov rojstni dan.

Dnevi so polni igre, raziskovanj, pesmic ter gibanja. Lepo vreme izkoristimo za sprehode in gibanja na vrtčevskem igrišču.