Junij, 2019 – C3 – Kombi

Tako kot sem obljubila, se naša tema o prometu še nadaljuje. Prišle so nove ideje, ki smo jih izkoristili in polepšali dan otrokom.

Naš drugi očka iz skupine nam je predstavil svoje vozilo – kombi. K ogledu tega vozila smo povabili še druge prijatelje iz jasli.

Otroci so bili navdušeni.  Ko so se odprla vrata v kabino kombija, smo zagledali sedež in volan. Skoraj vsak je želel preizkusiti , kako je, če se drži v roki volan. Ker pa je kombi dostavno vozilo v katerem se prevaža različen tovor, smo si pogledali še ta večji prostor. Odprla so se vrata na zadnji strani kombija in stranska pomična vrata. Vstopiti v ta del kombija je bilo nekaj posebnega.  Otroci so z velikim veseljem  raziskovali notranjost kombija.

Bojana in Irena