23.6.2019 – K3 – Zaključno srečanje z varovanci DSO

Skozi celo leto smo lepo sodelovali in zato smo se odločili, da si pripravimo lep zaključek. Z otroki smo se odpravile do ribnika, kjer nas je v senčki že čakalo nekaj starostnikov. Skupaj smo se odpravili na sprehod okoli ribnika. Nekateri otroci so prijeli starostnike za roko in tako smo se počasi odpravili na pot. Med potjo smo veselo prepevali in se sproščeno pogovarjali. Opazivali smo življenje v ribniku in poslušali zvoke, ki so nas obdajali. Ko smo prišli nazaj do klopice v senci, smo se posladkali z dobrotami, ki so nam jih gostje prinesli. Nekaj časa smo se še družili, skupaj zapeli marsikatero pesem, nato pa smo jim za spomin in prijetno sodelovanje dali tudi “sliko”, ki smo jo sami ustvarili.  Ob koncu srečanja pa smo še oboji izrazili željo po sodelovanju tudi v prihodnje. Obiski varovancev iz DSO nam bojo ostali v lepem spominu.

Zapisala: Martina Žrlič, dipl. vzg.