17.6. – DV1 – Knjižničarka Antonija

Celoletni bralni projekt Ostržkov bralček se je zaključil z obiskom knjižničarke Antonije.

Vsi se zelo zavedamo kako pomembno je branje pravljic v predšolskem obdobju. Starši ste pokazali visoko zavedanje in veliko pripravljenost, ki je prinesla dober rezultat. Otroci imajo knjige radi, znajo jih gledati, ob njih se pogovarjajo, njihov besedni zaklad se širi iz dneva v dan.

Razpredelnica s “prebranimi” knjigami je bila čisto polna in zato je knjižničarka Antonija s ponosom razdelila otrokom pohvale za opravljenega Bralčka. Povedala nam je, da je vesela, skoraj začudena, kako so že tako majhni otroci navajeni poslušati pravljice.

Priporočili smo se ji tudi za naslednje leto, saj je njena prisotnost za nas pomembna.

Zapisala: Anita Amrit Vimpolšek