11.6.2019 – P4 – Cicikros 2019

Tudi letos smo v okviru Malega sončka, že sedmo leto zapored, v vrtcu Krško izvedli Cici kros. Potekal je na trim stezi pri Ribniku.  Že v vrtcu smo oblekli majice  določene barve za vsak letnik in si nadeli številke. Ob 8.45 smo se vsi udeleženci zbrali na prizorišču. Najprej smo zapeli slovensko himno, nato pa je sledilo tekmovanje.

Prvi so tekli otroci letnika 2015 v rdečih majicah. Pretekli so 150 m. Otroci letnikov 2014 in 2013 so pretekli 300 m. V pravem športnem duhu so se zelo potrudili in uspešno pretekli celo dolžino proge.

Vsi udeleženci letošnjega teka  so dobili priznanje, prvi trije v vsaki kategoriji pa medalje. Letos je v kategoriji letnika 2013 zelo uspešno tekel deček iz naše skupine in zasedel 6. mesto. Vsi naši otroci so se zelo potrudili in zato so bili za nas pravi zmagovalci.

Zelo  se nam je prilegel  tudi sladoled ob zaključku.

Andreja in Nina